Termex-Fiber Sp. z o.o.
Termex-Fiber Sp. z o.o.

Zwiększamy moce produkcyjne!

Zwiększamy moce produkcyjne!

Zwiększamy moce produkcyjne!

Rozwój europejskich rynków materiałów termoizolacyjnych w końcu pozwolił nam na uruchomienie projektu, który już dawno chodził nam po głowach. Projekt ten, zakłada zwiększenie mocy produkcyjnej w naszym zakładzie znajdującym się w Białogardzie w woj. zachodniopomorskim.

Aby móc wprowadzić czyny w słowa niezbędnym było przeniesienie oraz montaż maszyn sprowadzonych z jednego z zakładów w mroźnej Finlandii – jeden z takich transportów widać na poniższym zdjęciu.

 

Inwestycja rozpoczęta we wrześniu 2019 roku pozwoli nam już w listopadzie zwiększyć produkcję. Od tego momentu ilość wytwarzanych wyrobów wrośnie do nawet 5 ton na godzinę. Taka ilość tego wysokiej klasy materiału wystarczy do ocieplenia dachu dwóm domom jednorodzinnym. Prosta matematyka pokazuje, że 8-godzinna zmianowa produkcja będzie mogła zapewnić ocieplenie dla średniej wielkości osiedla domków jednorodzinnych.

A to dopiero początek wprowadzanych zmian. Nasze cele zakładają kolejne modernizacje oraz dalsze zwiększenie mocy produkcyjnej do 2021 roku.

W wyniku tych modernizacji będziemy mogli zachować przystępność cenową, do której nasi klienci są przyzwyczajeni oraz pozwoli utrzymać wysoką jakość naszych produktów.

Te wszystkie zmiany są możliwe tylko dzięki Wam, drodzy klienci. Gdyby nie zaufanie, jakim obdarzacie naszą firmę przy wyborze ociepleń dla waszych domów nie moglibyśmy zwiększyć produkcji. A większa produkcja równa się większej ilości zadowolonych klientów.

Idealnie wpisuje się tutaj powiedzenie, iż popyt kształtuje podaż.