Termex-Fiber Sp. z o.o.
Termex-Fiber Sp. z o.o.

Metamorfoza poddasza

Metamorfoza poddasza

DLACZEGO DOMINIK STRZELEC POSTAWIŁ NA „CELULOZĘ”?

 

Odpowiedź jest prosta: żadnych kłujących igieł, świetne właściwości termoizolacyjne i wygłuszające, a do tego naturalny i odnawialny surowiec. Chcesz wiedzieć, co jeszcze przekonało Dominika? Zobacz sam:

UWAGA PROMOCJA! Klienci, którzy znajdą na filmie zieloną wstęgę, otrzymają 10% rabat na nasz materiał w ramach sieci autoryzowanych instalatorów Termex.


CZY CHCESZ COŚ JESZCZE WIEDZIEĆ? OTO KILKA PROSTYCH PYTAŃ I ODPOWIEDZI:

 

Czy wełna celulozowa posiada wszystkie dopuszczenia i certyfikaty?

Oczywiście. Przez długi czas posiadaliśmy podwójną certyfikację (krajową i europejską CE), którą ostatecznie scaliliśmy w ramach certyfikacji UE obejmującą szereg cech, których próżno szukać u większości materiałów termoizolacyjnych. Oprócz przewodności cieplnej i reakcji na ogień jest to akustyka, odporność na grzyby i pleśnie i przepuszczalność powietrza. Więcej możesz przeczytać tu.


Czy wełnę celulozową można montować zamiennie z mineralną?

Tak, tym bardziej, że „celuloza” wypełnia całą przegrodę, czyli przy tym samym współczynniku lambda uzyskuje się jeszcze lepszy efekt. Poza tym wełna celulozowa znakomicie wypełnia i uszczelnia wszelkie nieregularne i trudno dostępne powierzchnie, co dodatkowo poprawia funkcjonowanie całej przegrody.


Dlaczego wełna celulozowa jest tak ekologiczna?

Ponieważ posiada jeden z najniższych śladów spośród powszechnie dostępnych materiałów termoizolacyjnych. Tę właściwość zawdzięcza naturalnemu pochodzeniu włókien i recyklingowi (surowiec odnawialny, a nie kopalny, jak w przypadku tradycyjnych izolacji), a także procesowi produkcji charakteryzującemu się bardzo niskim stopniem energochłonności.


Gdzie mogę kupić wełnę celulozową i kto może mi ją zainstalować?

Wełna celulozowa Termex jest materiałem bezspoinowym, przez co wymaga zastosowania specjalnej maszyny do wdmuchiwania izolacji. Ogólnopolska sieć autoryzowanych instalatorów Termex wykonuje wysokiej klasy usługi ocieplania dachów i poddaszy, a także wszelkich konstrukcji szkieletowych na terenie całego kraju w konkurencyjnych terminach i cenach. Bezpłatną wycenę u lokalnego instalatora możesz uzyskać tutaj.


Jeśli masz jeszcze więcej pytań, skontaktuj się z nami lub sprawdź tu: FAQ.