Termex-Fiber Sp. z o.o.
Termex-Fiber Sp. z o.o.

Targi Drema w Poznaniu

Targi Drema w Poznaniu

Targi Drema w Poznaniu

W dniach 10-13 września tego roku nasz zespół odwiedził targi Drema, czyli Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi do Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego. Wydarzenie to miało miejsce w Poznaniu, a naszą bazą była Hala numer 3 i stoisko Stowarzyszenia„Dom Drewniany”.

Termex - Targi Drema 2019 Poznań

 W tym miejscu prowadziliśmy pokazy produktów Termex i Proclima

Podczas Targów, każdego dnia można było na własne oczy zobaczyć jak wygląda praca ludzi, dzięki którym nasze domy są po prostu szczelne oraz niezależnie od pogody utrzymują wewnątrz optymalną temperaturę  Specjalista od produktów Termex wykonywał pokazowe zadmuchy ścianek w tzw. modelowym domu szkieletowym.

Nasz specjalista przed przystąpieniem do wdmuchiwania…

… i efekt końcowy – materiał tak dobrze wypełnił przegrodę, że trzyma się w niej bez ścianki

 

Kolejnym etapem naszych pokazów był moment, gdy nasz spec pokazywał jak poprawnie stosować materiały uszczelniające ProClima, w tym m.in „taśmę” Aerosana Visconn w płynie.  Środek ten jest stosowany jako izolacja dla wszelkiego rodzaju szczelin, przepustów czy spoin a jego zaletą jest dziecinnie wręcz prosta aplikacja za pomocą pędzla. Były również pokazy montażu taśm uszczelniających do okien oraz kołnierzy na rury i przepustów na przewody.

Przyklejanie tasmy Extoseal Encors

Instalacja taśmy butylowej Extoseal Encors

 

Targi te były doskonalą okazją dla tych, którzy jeszcze nie do końca byli przekonani o zaletach wełny celulozowej. Jej największą zaletą w dzisiejszych czasach jest jej ekologiczność, co umożliwia bezpieczną dla środowiska utylizację, oraz możliwość ponownego użycia.

 

Z Naszej strony możemy jeszcze powiedzieć: żałujcie, że Was z nami nie było. Przy okazji zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Polecamy się również do skorzystania z naszych usług – gwarantujemy, że nie będziecie tego żałować.